Barion Pixel
DOPRAVA ZDARMA OD 150 €
Objednajte nad 150 € s doručením na Slovensko a využite možnosť dopravy zdarma.

Naša práca

Prečo si vybrať CBDium

Čím sú naše esencie výnimočné? Nasledujúce riadky vám priblížia hodnoty a filozofiu, ktoré uplatňujeme v celom procese výroby – od pestovania, cez fľaškovanie hotovej esencie až po komunikáciu so zákazníkmi a šírenie osvety.

Pôvod esencií

Pestujeme organicky

Našou prioritou je vysokokvalitný produkt bez skratiek a kompromisov. Konope preto pestujeme v zdravej pôde pod Karpatmi, v Provensálsku a v Slovinsku. Súčasťou našich esencií je aj organický tekvicový olej, ktorý pochádza od rodinnej firmy z Rakúska a organický hroznový olej od poctivého českého dodávateľa.

Výsledkom je živá konopná esencia s plným spektrom účinných látok. Izolátne esencie, ktoré obsahujú iba látku CBD považujeme za neefektívne a ochudobnené o ďalšie dôležité látky.

Overené odborníkmi

Spolupracujeme s lekármi a veterinármi

V medicínskych kruhoch šírime osvetu prostredníctvom prednášok a diskusií s lekármi a veterinármi. Priamo spolupracujeme napríklad s klinikou Medante v Bratislave, s veterinárnou klinikou Anima v Prahe a s ďalšími špecialistami, ktorí nasadzujú CBDium svojim pacientom.

 

Pri spolupráci s lekármi a veterinármi vychádzame zo stoviek aktuálnych vedeckých štúdií.

Certifikované produkty

Spĺňame prísne normy

Naše esencie majú celoeurópske certifikácie a najvyššiu hygienickú certifikáciu HACCP. Sme tiež v procese vlastnej klinickej štúdie a vo finálnej fáze prísnej certifikácie TÜV SÜD. Testovaná je samozrejme aj každá šarža našich esencií.

 

Tvoríme pre vás čisté a poctivé produkty, ktoré spĺňajú prísne európske kritériá, no zároveň v nich zachovávame dušu rastliny.

Dôkladná purifikácia

Čistíme extrakt vlastnou patentovanou metódou

Rastlina konope je typická tým, že z pôdy a vzduchu nasáva karcinogénne PAU (polycyklické aromatické uhľovodíky). Zároveň obsahuje nežiaduce vosky, ktoré tvoria takmer 50 % extraktu a znižujú vstrebateľnosť účinných látok.

V roku 2016 sme preto vyvinuli a patentovali vlastnú technológiu čistenia extraktu, ktorá v tom čase predbehla dobu a priniesla nám zahraničné uznanie.

Recyklovateľné balenie

Používame udržateľné a bezpečné balenie

Hotové esencie plníme do fľaštičiek z ultra ľahkého farmaceutického plastu, ktorý je recyklovateľný. Toto balenie dokáže najlepšie ochrániť našu živú esenciu pred oxidáciou a znehodnotením.

 

S fľaštičkou môžu bezpečne manipulovať aj deti alebo ľudia s problematickou motorikou.

Prečítajte si viac o tom, čo tvoríme